1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 7 ÖRGÜTTEN ORTAK HAREKET KARARI
7 ÖRGÜTTEN ORTAK HAREKET KARARI

7 ÖRGÜTTEN ORTAK HAREKET KARARI

7 sendika bugün KTAMS’da bir araya gelerek, yeni Kamu Görevlileri Yasa Tasarı’sıyla ilgili ortak hareket etme kararı aldı.

A+A-

 

 

7 sendika bugün KTAMS’da bir araya gelerek, yeni Kamu Görevlileri Yasa Tasarı’sıyla ilgili  ortak hareket etme kararı aldı.

 

7 örgüt adına açıklama yapan KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan’ın açıklaması şöyle;

 

 

 

“Bizler aşağıda imzası bulunan sendikalar olarak bugün KTAMS’ta bir araya gelerek yeni kamu görevlileri yasa tasarısına dair ortak hareket etme kararı almış bulunmaktayız.

        

Sendikalarımız yapmış olduğu toplantıda mevcut yeni kamu görevlileri yasa tasarısının parti devlet bütünleşmesini sağlayacağını, kamu çalışanlarını parti memuru haline getireceğini, kamuda sendikalaşmayı engelleyeceğini ve             kazanılmış birçok hakkın geriye götürüldüğünü tespit etmiştir.

        

Yeni kamu görevlileri yasa tasarısı da dahil olmak üzere kamuda verimliliğin artırılması yönünde yapılacak her çalışmada sendikalarımızın önerilerini her platformda sunmaya hazır olduğunu, ortak hareket edeceğini ve kamu çalışanlarının haklarını sonuna kadar savunacağını kamuoyu ile paylaşırız.”

 

 

 

KTAMS      

GÜÇ-SEN            

VERGİ-SEN

ÇAĞ-SEN   

TEL-SEN    

MEC-SEN            

MEMUR-SEN                

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 632 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler