1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. '422 BİN MÜŞTERİ… KKTC’YE 215 MİLYON TL YATIRIM'
422 BİN MÜŞTERİ… KKTC’YE 215 MİLYON TL YATIRIM

'422 BİN MÜŞTERİ… KKTC’YE 215 MİLYON TL YATIRIM'

Karaatmaca, “basınla tanışma ve hedefleri anlatma” amaçlı düzenledikleri basın toplantısında ilk olarak kendini tanıttı, ardından “yönetim takımı” hakkında bilgiler verdi.

A+A-

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, şirketin 422 bin müşterisi bulunduğunu ve bugüne dek ülkeye 215 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını söyledi.

Şirketin Genel Müdürlük görevini yakın geçmişte üstlenen Karatmaca, bugün “yönetim takımı”yla birlikte basın toplantısı düzenleyerek, şirketin hedeflerini ve çalışmalarını anlattı.

Lefkoşa Merit Otel’de yer alan basın toplantısında konuşan Karaatmaca, “basınla tanışma ve hedefleri anlatma” amaçlı düzenledikleri basın toplantısında ilk olarak kendini tanıttı, ardından “yönetim takımı” diye isimlendirdiği müdür yardımcıları hakkında bilgiler verdi.

Yerli basın ile Türkiye basının izlediği basın toplantısında Finans Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Avar, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Tuba Kara, Satış Genel Müdür Yardımcısı Mert Arıkan, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlkan Bülbül ve Teknik Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Erüreten tek tek söz alarak kendilerini tanıttı.

KARAATMACA: “VERGİ SIRALAMASI VE İSTİHDAMDA LİDERİZ”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, Türkiye’den KKTC’ye gelen biri olarak, KKTC’ye adaptasyonunda çok sesli Kıbrıs Türk basının çok önemli bir rol oynadığını ve yardımcı olduğunu vurgulayarak, basın çalışanlarına üstlendikleri bu önemli görevde başarılar diledi.

Basının kendileri için her zaman önemli olduğunu, bu yüzden basınla tanışma amacıyla toplantıyı organize ettiklerini belirten Karaatmaca, bu vesileyle şirketin gelecekteki hedeflerini de anlattı.

Karaatmaca, Turkcell’in dünyada 9 ülkede 60,4 milyon abonesi bulunduğunu, KKTC’de ise 422 bin müşterisi bulunduğunu ve pazar payının yüzde 70 olduğunu belirterek, bu tablo içerisinde KKTC’ye şimdiye kadar 215 milyon TL yatırım yaptıklarını kaydetti.

“12 YILDA 60 BİN FİDAN”

Vergi sıralaması ve istihdamda lider olduklarını, ayrıca toplum, sanat, eğitim, spor, trafik, sağlık alanında birçok katkı sağladıklarını anlatan Karaatmaca, KKTC’de hizmet verdikleri 12 yılda 60 bin fidan diktiklerini vurguladı.

Karaatmaca, şirket olarak birinci amaçlarının, müşterilerinin kesintisiz iletişimini sağlamak olduğunu kaydetti.

Şirketin altyapı çalışmaları hakkında da bilgiler veren Karaatmaca, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

Ülkede son günlerde çıkan yangınlarla gündeme gelen yangın helikopterine Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ne gibi bir katkı yapabileceği sorusuna cevap veren Karaatmaca, şirket olarak toplum yararına yapılacak hizmetlere katkı verdiklerini anımsattı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 688 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler