1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 4 TAKIM 2. TURDA
4 TAKIM 2. TURDA

4 TAKIM 2. TURDA

İlkokullararası Futbol Birinciliği’ne Girne bölgesinde oynanan grup maçları ile devam edilirken; Lapta İlkokulu, 23 Nisan İlkokulu, Ağırdağ İlkokulu ve Alsancak İlkokulu ikinci tura yükselmeyi garantiledi

A+A-

 

 

 

 

 

Çağın PLEVNE

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2011-2012 öğretim yılı ilkokullararası futbol heyecanına dün Girne bölgesinde oynanan grup maçları ile devam edilirken, yine birbirinden zorlu ve çekişmeli maçlar vardı.

Dünkü karşılaşmalar sonucunda ilk tur grup maçları devam ederken, bazı okullar aldıkları puanlar ile ikinci tur vizesini alıp gruptan çıkmayı garantiledi.

Girne bölgesi ilkokullarında üst turu garantileyen okullar içerisinde A Grubu’nda Lapta İlkokulu ve 23 Nisan İlkokulu, B Grubu’nda Ağırdağ İlkokulu ve Alsancak İlkokulu bulunuyor.

Diğer gruplardan bir üst tura çıkacak olan okullar ise bugün oynanacak olan maçlar sonucunda belli olacak. Geçtiğimiz hafta start alan ve dün de devam edilen ilkokullu küçükler spor faaliyetlerindeki grup maçlarında dün alınan sonuçlar şöyle:

Karşıyaka İlkokulu - 23 Nisan İlkokulu: 1-2

English kyrenia Scholl - Lapta İlkokulu: 1- 4

Karaoğlanoğlu İlkokulu - Ağırdağ İlkokulu: 1-3

Mehmet Boransel İlkokulu - Çatalköy İlkokulu: 2-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler