1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 345 FUTBOLCU KULÜP DEĞİŞTİ
345 FUTBOLCU KULÜP DEĞİŞTİ

345 FUTBOLCU KULÜP DEĞİŞTİ

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 – 2013 futbol sezonu öncesi yabancı uyruklu ve yerli futbolcular için kiralık transfer dönemi dün saat 18.00’de tamamlandı. 2 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında yerli futbolcu transfe

A+A-

 

 

2012 – 2013 futbol sezonu öncesi transfer dönemleri kapandı

 

2 Temmuz’da başlayan ve dün tamamlanan transfer dönemlerinin ardından 345 futbolcu bonservisli ve geçici transfer olmak kaydı ile kulüp değiştirdi. Transfer döneminin son gününde en dikkat çekici transferleri yapan Doğan Türk Birliği, Küçük Kaymaklı’dan Çağan Çerkez ve Gökhan Bozkaya’yı kiralık olarak renklerine bağladı.

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 – 2013 futbol sezonu öncesi yabancı uyruklu ve yerli futbolcular için kiralık transfer dönemi dün saat 18.00’de tamamlandı. 2 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında yerli futbolcu transfer dönemi, 2 temmuz 17 eylül arası yabancı futbolcu transfer dönemi, 17-21 eylül tarihleri arasında yabancı uyruklu ve yerli futbolcu geçici transfer döneminin ardından 345 futbolcu kulüp değiştirdi.

 

GÖÇMEN TAKVİYE YAPTI

Transferin son gününde Göçmenköy daha önce Yalova’dan kadroya takviye yaptığı Adem Özberenk’in yanı sıra Burak Özerin ve Mustafa Demirer ve Mağusa Türk Gücü’nün deneyimli futbolcusu Kemal Uzunoğlu’nu kiralık olarak kadrosuna kattı.

 

KAMİL ERGENEKON MTG’DE

Uzun bir süredir Mağusa Türk Gücü ile çalışmalarını sürdüren Kamil Ergenekon yeni takımına kiralık olarak dün imza attı. Geçtiğimiz sezon Tatlısu’da oynadığı oyunla dikkatleri üzerine çeken Ergenekon’un yanı sıra MTG Ömer Depreli’yi de kiraladı.

 

HAMİTKÖY’DEN İMZA ŞOV

Kiralık transferin hareketli takımlarından Hamitköy, dün Futbol Federasyonu’nda 9 futbolcuya imza attıdı. Çetinkaya’dan Cemre Nasıroğlu, Gönyeli’den Özgür Gül ve Çağan Candanal, Yenicami’den Halil Çürük, Erkan Kabasakal, Çağatay Gürler gibi isimleri kadrosuna dahil eden Hamiköy, bu oyuncuların yanı sıra Şiho Yaşaroğlu, Bora Şoföroğlu, Mustafa Özdemir ve Ahmet Gençosman’a imza attırdı.

 

ERDİNÇ GG’DE

Kiralık transferin tamamlanmasına kısa bir süre kala Gençlik Gücü, Bostancı Bağcıl’ın yeni sezonda kadroda düşünmediği kaleci Erdinç Arabacıoğlu’nu kiralık olarak kadrosuna dahil etti.

Transfer döneminin son gününde en dikkat çekici transferlerinden iki tanesini Doğan Türk Birliği gerçekleştirdi. DTB, Küçük Kaymaklı’dan Çağan Çerkez ve TC kontenjanına Gökhan Bozkaya’yı takviye yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 641 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler