1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. '3 PUANI ALMAMIZ GEREK'
3 PUANI ALMAMIZ GEREK

'3 PUANI ALMAMIZ GEREK'

Telsim Süper Lig’in 4’üncü haftasında üst sıraları ilgilendiren maçta Cihangir ile Çetinkaya, Cihangir Stadı’nda karşılaşacak. Pazar günü oynayacağı zorlu Cihangir maçı için çalışmalarını sürdüren Çetinkaya’da hedef bu karşılaşma

A+A-

 

 

Pazar günü Cihangir ile karşılaşacak Çetinkaya’da teknik direktör Turan Altay “Eğer şampiyonluk iddiamızı devam ettirmek istiyorsak bu maçtan 3 puan almamız gerekir” dedi

 

Telsim Süper Lig’in 4’üncü haftasında üst sıraları ilgilendiren maçta Cihangir  ile Çetinkaya, Cihangir Stadı’nda karşılaşacak.

Pazar günü oynayacağı zorlu Cihangir maçı için çalışmalarını sürdüren Çetinkaya’da hedef bu karşılaşmadan 3 puanla dönmek. Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, Cihangir’in kendi evinde başarılı maçlar çıkardığını ve uzun zamandır da mağlup olmadığını belirterek “Bu karşılaşma çok zor geçecek” dedi.

Turan Altay, ilk üç haftada hesaplarında olmayan bir beraberlik aldıklarını söyledi ve “Eğer şampiyonluk iddiamızı devam ettirmek istiyorsak bu maçtan 3 puan almamız gerekir” şeklinde konuştu.

Altay, bu karşılaşmanın Cihangir için de önemli olduğunu, çünkü Cihangir’in üst sıralara oynama hedefini devam ettirebilmesi için bu maçtan başarı ile çıkmak isteyeceğini söyledi.

Altay, karşılaşmanın her iki ekip için de önemli olduğunu belirterek “İyi oynayan kazansın” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 451 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler