1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 3 AY YATACAK
3 AY YATACAK

3 AY YATACAK

Üç ay sonra doğacak bebeği, uzun süreli hapse girmesini önledi. 16 yaşında işlediği cinayet nedeniyle hapis cezasına çarptırılan, cezaevinden çıktıktan sonra da çok sayıda “vahim zarar ve darp” suçu işleyen Osman Kapısız (26) isimli sanı

A+A-

 

 

Üç ay sonra doğacak bebeği, uzun süreli hapse girmesini önledi.

 

 

16 yaşında işlediği cinayet nedeniyle hapis cezasına çarptırılan, cezaevinden çıktıktan sonra da çok sayıda “vahim zarar ve darp” suçu işleyen Osman Kapısız (26) isimli sanık, Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Geçtiğimiz Mart ayında güvenlik görevlisi olarak çalıştığı bir diskoda Onur Yılmaz isimli kişiyi ciddi darp ederek göz tabanında kırık oluşmasına neden olup vahim zarara uğratan Osman Kapısız’la ilgili karar dün okundu.Başkan Ömer Güran, Kıdemli Yargıç Nüvit Gazi  ve Üye Yargıç Ayşen Toroslu’dan oluşan Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi’nin oybirliği ile aldığı kararı Kıdemli Yargıç Nüvit Gazi açıkladı.

 

Kararın okunmasının ardından  Başkan Ömer Güran, sanığa bundan sonra suç işlememesi tavsiyesinde bulunarak “Küçük bir bebeğin dünyaya geliyor. Onu dikkate aldık.Çocuğunun dünyaya babasız gelmemesi için sana bu cezayı verdik.Sen de bundan sonra suç işleme” dedi.

 

Ayrıntılar bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2196 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler