1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 249 ÖĞRENCİ DAHA BURS HAKKI KAZANDI
249 ÖĞRENCİ DAHA BURS HAKKI KAZANDI

249 ÖĞRENCİ DAHA BURS HAKKI KAZANDI

Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi Müdürlüğü, 2011-2012 Öğretim Yılı için burs müracaatında bulunan öğrencilerin burs başvuru forumlarını değerlendirilmeyi sürdürüyor

A+A-

 

 

Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi Müdürlüğü, 2011-2012 Öğretim Yılı için burs müracaatında bulunan öğrencilerin burs başvuru forumlarını değerlendirilmeyi sürdürüyor.

 

Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi Müdürü Hüseyin Kavaz yaptığı yazılı açıklamada “Değerlendirilmesi tamamlanan öğrencilerden burs hakkı elde eden 249 öğrenci ile geliri kriter üstü olan 27 öğrenci belirlenmiştir. Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürlüğünden değerlendirme yapıldıkça Dairemiz tarafından basın yayın yolu ile duyurusu yapılacaktır” dedi.

 

Değerlendirme sonuçlarına göre burs hakkı elde eden öğrencilerin ivedi olarak Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesine başvuru yapıp dosyalarını tamamlamaları çağrısında bulunan Kavaz şöyle dedi:

 

“Dosya tamamlama işlemini geç yapan öğrencilere geriye dönük burs ödemesi yapılmayacaktır. Ayrıca gelir yönünden kriter üstü olanlar bir defaya mahsus olmak üzere Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesine itiraz edebileceklerdir. İtirazların gecikmeden zamanında yapılması esastır.

 

Burslu olup da bursları kesilen ara sınıf öğrencileri burslarının devamı için eksik belgelerini ivedilikle tamamlamaları gerekmektedir. Bu sonuçları www.mebnet.net adresinden de takip edilebilir.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 911 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler