1. HABERLER

  2. ÖZEL HABER

  3. 23 polis nakil oldu
23 polis nakil oldu

23 polis nakil oldu

16 Ekim 2017 tarihinden geçerli olmak üzere 10 Polis Müdür Muavini, 6 Polis Başmüfettişi, 2 Polis Müfettişi, 1 Polis Müfettiş Muavini ve 4 Polis Çavuşu’nun nakilleri gerçekleştirildi.

A+A-

Polis Hizmetleri Komisyonu kararıyla 23 polisin görev yerleri değiştirildi. Nakil Tüzüğü gereği, 16 Ekim 2017 tarihinden geçerli olmak üzere 10 Polis Müdür Muavini, 6 Polis Başmüfettişi, 2 Polis Müfettişi, 1 Polis Müfettiş Muavini ve 4 Polis Çavuşu’nun nakilleri gerçekleştirildi.

Yeni nakillere göre; Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Müdürü olan Ahmet Beşerler İskele Polis Müdürlüğü’ne, PGM İdari Polis Müdürü olan Sıtkı Erkıvanç  Girne Polis Müdürlüğü’ne, İskele Polis Müdürü Hüseyin Sağıroğlu ise Polis Okulu Müdürlüğü’ne getirildi.

Güzelyurt Polis Müdür Yardımcısı olan Kaan Saçar PGM İdari Polis Müdürlüğü’ne getirilirken, PGM İdari İşler ve Özlük İşleri Müdürü olan Hüseyin Kadir Çete de Trafik Müdürü oldu. Girne Polis Müdürü olan Ali Adalıer ise Güzelyurt Polis Müdür Yardımcısı olurken, Polis Okul Müdürü olan Bekir Abatay ise Mağusa Polis Müdür Yardımcısı oldu. Siyasi Polis Müdürü Vasvi Arkın Lefkoşa Polis Müdürlüğü İdari Polis Amirliği’ne getirilirken, Özel Soruşturma Birim Sorumlusu Gökay Karagil Mağusa İdari Polis Amirliğine getirildi. Mağusa Polis Müdür Yardımcısı Mustafa Ceylanlı ise PGM İdari İşler ve Özlük İşleri Müdürlüğü görevine getirildi

 

 

Bu haber toplam 4673 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler