1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 23 NİSAN VE YAKIN DOĞU ŞAMPİYON
23 NİSAN VE YAKIN DOĞU ŞAMPİYON

23 NİSAN VE YAKIN DOĞU ŞAMPİYON

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Biriminin organize ettiği “İlkokullar Basketbol finalleri” dün, Atatürk Spor Salonu’nda tamamlandı. Müsabakalar sonunda kızlarda 23 Nisan İlkokulu ile erkeklerde Yakın Doğu İlkokulu

A+A-

 

 

Atatürk Spor Salonu’nda yer alan finallerde, kızlarda 9 Eylül İlkokulu’nu 26-22 yenen 23 Nisan İlkokulu ile Şehit Ertuğrul İlkokulu’nu 39-28 mağlup eden Yakın Doğu Koleji şampiyonluğa ulaştı

 

Necmi BELGE

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Biriminin organize ettiği “İlkokullar Basketbol finalleri” dün, Atatürk Spor Salonu’nda tamamlandı.

Müsabakalar sonunda kızlarda 23 Nisan İlkokulu ile erkeklerde Yakın Doğu İlkokulu şampiyon oldu.

 

KIZLARDA 23 NİSAN İLKOKULU-9 EYLÜL İLKOKULU: 26-22

 

Günün ilk final karşılaşması kızlar kategorisinde 23 Nisan İlkokulu ile 9 Eylül İlkokulu arasında oynandı.

Çok Çekişmeli geçen karşılaşmayı 26-22 kazanan 23 Nisan İlkokulu şampiyon oldu. Bu kategoride üçüncü Levent İlkokulu Olurken, dördüncü sırayı Necati Taşkın İlkokulu aldı.

 

ERKEKLERDE YAKIN DOĞU İLKOKULU-ŞHT.ERTUĞRUL İLKOKULU: 39-28 

 

Günün ikinci finali Yakın Doğu İlkokulu ile 9 Eylül İlkokulu arasında oynandı. Yakın Doğu İlkokulu’nun üstünlüğünde geçen karşılaşmayı 39-28 kazanan Yakın Doğu İlkokulu şampiyon, üçüncü 23 Nisan İlkokulu, dördüncü Doğa Doğu Akdeniz İlkokulu oldu.

Müsabakalardan sonra, şampiyon olan ve dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları finallere kalan dört okulun müdür ve müdür muavinleri tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 819 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler