1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 2011-2012 FUTBOL SEZONU 2. LİG FİKSTÜRÜ
2011-2012 FUTBOL SEZONU 2. LİG FİKSTÜRÜ

2011-2012 FUTBOL SEZONU 2. LİG FİKSTÜRÜ

TARİH TAKIMLAR 1. Hafta Görneç SK Binatlı YSK Gençlik Gücü A.Yeşilova SK Ozanköy SK Çanakkale TSK Dumlupınar TSK Hamitköy ŞHSK Y.Boğa

A+A-

 

 

TARİH                     TAKIMLAR

1. Hafta       Görneç SK  Binatlı YSK

                  Gençlik Gücü        A.Yeşilova SK

                  Ozanköy SK          Çanakkale TSK

                  Dumlupınar TSK   Hamitköy ŞHSK

                  Y.Boğaziçi DSK    Esentepe SK

                  Baf ÜYSK    Serdarlı GB

                  Türkmenköy SK    Mormenekşe GB

2. Hafta                         

                  Binatlı YSK  Gençlik Gücü

                  Serdarlı GB Türkmenköy SK

                  Esentepe SK         Baf ÜYSK

                  Hamitköy ŞHSK    Y.Boğaziçi DSK

                  Çanakkale TSK     Dumlupınar TSK

                  A.Yeşilova SK       Ozanköy SK

                  Mormenekşe GB   Görneç SK

3. Hafta                         

                  Gençlik Gücü        Görneç SK

                  Ozanköy SK          Binatlı YSK

                  Dumlupınar TSK   A.Yeşilova SK

                  Y.Boğaziçi DSK    Çanakkale TSK

                  Baf ÜYSK    HAMİTKÖY ŞHSK

                  Türkmenköy SK    ESENTEPE SK

                  Serdarlı GB Mormenekşe GB

4. Hafta                         

                  Binatlı YSK  Dumlupınar TSK

                  Görneç SK  Ozanköy SK

                  Esentepe SK         Serdarlı GB

                  Hamitköy ŞHSK    Türkmenköy SK

                  Çanakkale TSK     Baf ÜYSK

                  A.Yeşilova SK       Y.Boğaziçi DSK

                  Mormenekşe GB   Gençlik Gücü

5. Hafta                         

                  Ozanköy SK          Gençlik Gücü

                  Dumlupınar TSK   Görneç SK

                  Y.Boğaziçi DSK    Binatlı YSK

                  Baf ÜYSK    A.Yeşilova SK

                  Türkmenköy SK    Çanakkale TSK

                  Serdarlı GB Hamitköy ŞHSK

                  Esentepe SK         Mormenekşe GB

                           

6. Hafta                         

                  Binatlı YSK  Baf ÜYSK

                  Görneç SK  Y.Boğaziçi DSK

                  Gençlik Gücü        Dumlupınar TSK

                  Hamitköy ŞHSK    Esentepe SK

                  Çanakkale TSK     Serdarlı GB

                  A.Yeşilova SK       Türkmenköy SK

                  Mormenekşe GB   Ozanköy SK

7. Hafta                         

                  Dumlupınar TSK   Ozanköy SK

                  Y.Boğaziçi DSK    Gençlik Gücü

                  Baf ÜYSK    Görneç SK

                  Türkmenköy SK    Binatlı YSK

                  Serdarlı GB A.Yeşilova SK

                  Esentepe SK         Çanakkale TSK

                  Hamitköy ŞHSK    Mormenekşe GB

                           

8. Hafta               Binatlı YSK  Serdarlı GB

                  Görneç SK  Türkmenköy SK

                  Gençlik Gücü        Baf ÜYSK

                  Ozanköy SK          Y.Boğaziçi DSK

                  Çanakkale TSK     Hamitköy ŞHSK

                  A.Yeşilova SK       Esentepe SK

                  Mormenekşe GB   Dumlupınar TSK

9. Hafta                        

                  Y.Boğaziçi DSK    Dumlupınar TSK

                  Baf ÜYSK    Ozanköy SK

                  Türkmenköy SK    Gençlik Gücü

                  Serdarlı GB Görneç SK

                  ESENTEPE SK     BİNATLI YSK

                  Hamitköy ŞHSK    A.Yeşilova SK

                  Çanakkale TSK     Mormenekşe GB

10. Hafta                       

                  Binatlı YSK  Hamitköy ŞHSK

                  Görneç SK  Esentepe SK

                  Gençlik Gücü        Serdarlı GB

                  Ozanköy SK          Türkmenköy SK

                  Dumlupınar TSK   Baf ÜYSK

                  A.Yeşilova SK       Çanakkale TSK

                  Mormenekşe GB   Y.Boğaziçi DSK

                           

11. Hafta                       

                  Baf ÜYSK    Y.Boğaziçi DSK

                  Türkmenköy SK    Dumlupınar TSK

                  Serdarlı GB Ozanköy SK

                  Esentepe SK         Gençlik Gücü

                  Hamitköy ŞHSK    Görneç SK

                  Çanakkale TSK     Binatlı YSK

                  A.Yeşilova SK       Mormenekşe GB

12. Hafta                       

                  Binatlı YSK  A.Yeşilova SK

                  Görneç SK  Çanakkale TSK

                  Gençlik Gücü        Hamitköy ŞHSK

                  Ozanköy SK          Esentepe SK

                  Dumlupınar TSK   Serdarlı GB

                  Y.Boğaziçi DSK    Türkmenköy SK

                  Mormenekşe GB   Baf ÜYSK

13. Hafta                       

                  Türkmenköy SK    Baf ÜYSK

                  Serdarlı GB Y.Boğaziçi DSK

                  Esentepe SK         Dumlupınar TSK

                  Hamitköy ŞHSK    Ozanköy SK

                  Çanakkale TSK     Gençlik Gücü

                  A.Yeşilova SK       Görneç SK

                  Mormenekşe GB   Binatlı YSK

 

Bu haber toplam 660 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler