1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. 2 yaşındaki bebek çitaların arasına düştü
2 yaşındaki bebek çitaların arasına düştü

2 yaşındaki bebek çitaların arasına düştü

2 yaşındaki bebek, hayvanat bahçesinde çitaların olduğu alanın içinde düştü.

A+A-

ABD 'nin Ohio eyaletindeki Cleveland kentinde bulunan bir Metroparks adlı hayvanat bahçesini gezmeye giden ailenin 2 yaşındaki bebeği, annenin dikkatsizliği sonucu çitaların olduğu alanın içinde düştü. Cleveland İtfaiyesi sözcüsü Larry Gray, annenin kucağındaki bebeği ile hayvanların bulunduğu bölgeyi ayıran çitin üzerine doğru eğildiği anda, 2 yaşındaki bebeği çitaların olduğu alana düşürdüğünü söyledi.

Küçük çocuğun çitaların yanına düşmesi üzerine ebeveynleri çitin üzerinden atlayarak bebeği kurtardılar. Bebeği kurtaran aile , hayvanat bahçesi görevlilerinin yetişmesiyle çocukla beraber dışarı çıkarıldı. Çocuğun üzerinde düşmeden dolayı meydana gelen yaraların dışında sağlığının iyi olduğu bildirildi.

'BU ÇOK RAHATSIZ EDİCİ BİR DURUM'

Hayvanat bahçesi müdürü Chris Kuhar, "Bu çok rahatsız edici bir kazaydı. Kötü bir şekilde sonuçlanmadığı için çok memnunuz. Olay şahitleri, annenin bebeği ile çitlerin üzerine doğru eğildiğini belirtiyorlar" dedi. Bu arada Cleveland Park yetkilileri, anne ve babaya çocuğun hayatını tehlikeye attıkları için ceza yazdıkları bildiriliyor. (CİHAN)

Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler